Металево-дерев»янний вольєр на болтових з»єднаннях

Продовжуючи тему ідей вольєрів, хотілося б розповісти про наш новий витвір). Задум був наступний: двосекційний вольєр для качок-мандаринок, критий профнастилом, простий та технологічний. В першу чергу вольєр планувався надійним, зручним, не дорогим, та таким, щоб його могла збудувати одна людина самотужки.

Матеріали: квадратна труба 50х50, брус 150х50, шалівка 25мм, дошка 30 мм. Розміри вольєру 5600х4000 мм, висота 2000 мм. Також були використані шпильки, шайби та гайки М10, сітка 35х35х1500х1,8, профнастил 0,45 мм, листи по 2000 мм.

Будівництво розпочали з розмітки, потім буріння лунок за допомогою садового буру, після чого бетоновали металеві труби. Використовуючи водяний рівень, розмітли та обрізали труби у двох площинах — на висоті конька та на висоті нижньої кромки даху. Після фарбування труб, просверлили отвори 10 мм для встановлення шпильок і кріплення стропильної системи. Дерево, що контактує з зонішнім середовищем, обробили відпрацьованною моторною оливою. Так як, споруда має фактично стовпчатий фундамент, що ніяк не захищає від риючої діяльності лисиць, захистили вольєр від хижаків арматурною решіткою 500х2000х3, яку закопали у землю. Змонтували покрівлю, сітку, навісили двері — і все, вольєр готовий зустріти своїх мешканців!

Власне, фотозвіт про будівництво

Contacts:
Posted by: Кирилл on

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *